CZ EN Facebook
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA
Služby

INOMECH s.r.o.
kancelář a korespondenčí adresa
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor

GPS: 49°24'27.345"N,
         14°40'26.165"E

tel : +420 725 872 201

e-mail: inomech@inomech.com

Inomech - mapa

Služby v oboru automatizace

Od počátku našeho působení na trhu automatizace průmyslových procesů nabízíme specifická a na míru šitá řešení. Bohatá škála referencí z mnoha průmyslových odvětví nám dopomohla k tomu, abychom se stali vyhledávaným partnerem při řešení těch zadání, na které si tradiční automatizační firmy netroufnou.

Pro naše zákazníky jsme vyvinuli a dodali řadu montážních a zkušebních přípravků. A to od jednoduchých až po plně automatické stroje. Využíváme moderní elektroniku, používáme vyspělé kamerové systémy, vyvinuli jsme stroje se samokalibrací, pro naše zákazníky jsme do našich strojů navrhli přesné měření tlaku a průtoku pro zkoušky těsnosti. 

Samozřejmostí je používání bezpečnostních prvků tak, aby byla v maximální míře zajištěna bezpečná obsluha. V poslední době využíváme především integrovanou modulární bezpečnost v řídících systémech. Design našich strojů je navržen nejen s ohledem na maximální výkon, efektivitu, bezpečnost a kvalitu, ale také s ohledem na interakci člověka se strojem. Aby ovládání, seřízení a servis bylo pohodlné, bezpečné a zajišťovalo optimální výkonost, jsou otázky ergonomie nedílnou součástí našich návrhů. Pro vizualizaci výrobního procesu, nastavení a oblsluhu stroje používáme komfortní dotykové panely. Obsluha stroje se tak stává intuitivní a jednoduchá, podobná ovládání smart telefonu nebo tabletu. Samozřejmostí je dálková diagnostika a vzdálený dohled, které vám ušetří čas i peníze za servis a přinesou rychlou reakci na vaše požadavky nejen v případě poruchy.

Je toho hodně, přijďte a navštivte nás, nebo mi přijedeme za vámi a rádi vám ukážeme co umíme. 


Přiklady realizovaných zakázek

 

Stružení ložiskových vík - tolerance otvoru 0,02 mm, řízení hloubky vystružení ve zpětné vazbě s měřidlem v toleranci 0,1  mm, souosost vystruženého otvoru s ustavujícím průměrem 0,025 mm, kamerová kontrola čistoty vystruženého otvoru.

 

 


Rovnání kontaktů relé - opakovaná přesnost měření kamerou ±0,0025 mm. Adaptivní strategie ohýbání. Pohon rovnacích kladívek pohonem „Voice Coil“. Přesnost vzájemné polohy kontaktů před rovnáním ±0,15mm, po rovnání ±0,02 mm. 

 


Testování svitkových kondenzátorů -  napěťové testování s max. napětím 12,5kV/800mA DC, měření elektrických veličin (kapacita, ztrátový činitel, zbytkový proud), automatické třídení, potisk kondenzátorů, archivace naměřených hodnot, průměr/délka kondeznátorů v rozsahu 40-150/25-160mm.


Tříbubnová automatická navíječka s kompenzátorem - navíjení vyrobených potravinářských střívek na cívku, automatické uříznutí a výměna cívek, rychlost až 200m/min.

 

 


Justáž relé - nastavení polohy kontaktů relé podle mechanických a elektrických vlastností, měření souběhu kontaktů, měření napěťové charakteristiky relé, seřízení podle naměřených hodnot.

 

 


Potahování stentů (zdravotnický výrobek) - nanášení speciální směsi na povrch stentu, její přesné dávkování - jednotky ml/min, sušení, poloha nanášecí jehly řízená kamerou podle tvaru stentu.

 

 


Obrábění a kartáčování vaček -  vačky do vypínačů z válcového polotovaru - polykarbonát, automatické přestavení podle typu výrobku, načtení typu pomocí čtečky čárového kódu, adaptivní nastavení kartáče podle opotřebení, přesná otočná osa se dvěma servopohony v režimu, odsávání nečistot, chlazení nástroje, řídící sytém se zpracováním G-kódu, generování G-kódu pro každý výrobek z databáze, přes 8000 typů výrobků.


Řezačka gum - řezání gumy a umožňuje kolmý nebo šikmý řez pod úhlem 45°. Guma k řezání je ve formě desek o rozměru 700 x 700 mm a v tloušťkách 8 až 16 mm. Rozměry výseků gumy jsou v rozmezí 26x18,5 mm až 54x48 mm

YOUR INNOVATIVE SOLUTIONS

 

Máme dlouhodobé zkušenosti z řešení úkolů vývoje v oblasti montážních automatů, obráběcích strojů, jednoúčelových a speciálních zařízení. Úzce spolupracujeme s ČVUT v Praze.

  Snažíme se nabízet služby na vysoké úrovní kvality práce pro široký okruh zákazníků. Na trhu se chceme odlišit kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o naše zákazníky.
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA