CZ EN Facebook
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA
Produkty

INOMECH s.r.o.
kancelář a korespondenčí adresa
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor

GPS: 49°24'27.345"N,
         14°40'26.165"E

tel : +420 725 872 201

e-mail: inomech@inomech.com

Inomech - mapa

Lineární technika SCHNEEBERGER

Sortiment lineární techniky Monorail dodáváme přímo ze skladu v Táboře, ostatní ze skladů firmy Schneeberger. Podrobnější informace naleznete na našich stránkách věnujících se lineární technice http://www.monorail.cz.

Již od roku 1923 je švýcarská firma SCHNEEBERGER synonymem moderní lineární vodicí techniky. Lineární vedení SCHNEEBERGER vám mohou poskytnout významné technické a ekonomické výhody, které můžete začlenit do svých konstrukcí a aplikací. 

Vyberte si ze široké škály produktů - od lineární a profilové vodicí kolejnice, přes miniaturní vodící systémy až po kompletní lineární polohovací systémy navržené speciálně pro zákazníka.

Nabízíme Vám : 

Lineární vedení SCHNEEBERGER nacházejí uplatnění v různých průmyslových odvětvích na celém světě - od obráběcích strojů, přes aplikace při výrobě polovodičů v elektrotechnickém průmyslu až po lékařské inženýrství a další.

Vedle lineární techniky SCHNEEBERGER Vám nabízíme špičkové kuličkové šrouby německé firmy STEINMEYER.

Od roku 2017 je součástí SCHNEEBERGER firma A.MANNESMANN.

A.MANNESMANN je specialistou na výrobu geometricky náročných součástí a součástí s vysokou přesnosti. Společnost byla založena v roce 1796 a je předním výrobcem kuličkových šroubů s vysokou přesností pro různé průmyslové aplikace a letectví. 

Podrobnější informace naleznete na našich stránkách věnujících se lineární technice http://www.monorail.cz.

 


 

 

YOUR INNOVATIVE SOLUTIONS

 

Máme dlouhodobé zkušenosti z řešení úkolů vývoje v oblasti montážních automatů, obráběcích strojů, jednoúčelových a speciálních zařízení. Úzce spolupracujeme s ČVUT v Praze.

  Snažíme se nabízet služby na vysoké úrovní kvality práce pro široký okruh zákazníků. Na trhu se chceme odlišit kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o naše zákazníky.
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA