CZ EN Facebook
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA
O nás

INOMECH s.r.o.
kancelář a korespondenčí adresa
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor

GPS: 49°24'27.345"N,
         14°40'26.165"E

tel : +420 725 872 201

e-mail: inomech@inomech.com

Inomech - mapa

O nás

INOMECH s.r.o. poskytuje komlexní služby konstrukční kanceláře a to i v podobě externího engineeringu (outsourcing) a podpory vývoje. Nabízíme vám nové pohledy, přineseme nové myšlenky a spolu  s vámi najdeme nová a netradiční řešení vašich požadavků a problémů. 

Na trhu se chceme odlišit především prostřednictvím pozitivní zákaznické zkušenosti, kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o zákazníky. Chceme si u vás, našich zákazníků, vybudovat exkluzivní postavení – získat si a udržet vaši důvěru a přesvědčit, že se na nás můžete spolehnout.

Přinášíme nová řešení, snažíme se o přátelský vztah a nabízíme vždy něco navíc tak, abychom co nejvíce naplnili heslo „Náš zákazník, náš pán“.

Požadavky komplexního řešení přesahující možnosti jednoho oboru, digitalizace výrobních procesů a automatizace to je pro nás výzvou jak se uplatnit ve světě Průmyslu 4.0

Budeme poctěni, pokud si nás zvolíte jako svého dodavatele či partnera.

YOUR INNOVATIVE SOLUTIONS

 

Máme dlouhodobé zkušenosti z řešení úkolů vývoje v oblasti montážních automatů, obráběcích strojů, jednoúčelových a speciálních zařízení. Úzce spolupracujeme s ČVUT v Praze.

  Snažíme se nabízet služby na vysoké úrovní kvality práce pro široký okruh zákazníků. Na trhu se chceme odlišit kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o naše zákazníky.
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA