CZ EN Facebook
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA
O nás

INOMECH s.r.o.
kancelář a korespondenčí adresa
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor

GPS: 49°24'27.345"N,
         14°40'26.165"E

tel : +420 725 872 201

e-mail: inomech@inomech.com

Inomech - mapa

Profil společnosti

Mezi hlavní činnosti naší firmy patří:

Jednoúčelové stroje, výrobní linky - vyvíjíme a dodáváme jednoúčelové stroje navržené podle potřeb zákazníka. Od jednoduchých až po plně automatické s vyspělou elektronikou. Během celého procesu vývoje se zákazníkem úzce spolupracujeme, hledáme a doporučujeme vhodná řešení, společně zkoušíme a testujeme.

Výpočty, simulace - naše komplexní služby zahrnují vedle služeb klasické konstrukční kanceláře také provádění pevnostních výpočtů a analýz, simulace virtuálního prototypu. Spolu s naším parterem ČVUT v Praze dokážeme analyzovat i ty nejsložitější problémy.

Externí enegineerig (outsourcing) - vývoj nových produktů v úzké spolupráci se zákazníkem kdy mu pomáháme navýšit vývojové a konstrukční kapacity tak, aby mohl zvládnout i velmi rozsáhlé úkoly nutné k tomu, aby se úspěšně prosadil na trhu a získal náskok před konkurencí.

Montáž - nabízíme zákazníkům výrobu jejich prototypů, prototypových skupin včetně testování. Také disponujeme kapacitami pro malosériovou výrobu strojů, nebo jejich částí dle vaší dokumentace, a to i včetně zajištění vyráběných nebo nakupovaných dílů.  

Weblogo

YOUR INNOVATIVE SOLUTIONS

 

Máme dlouhodobé zkušenosti z řešení úkolů vývoje v oblasti montážních automatů, obráběcích strojů, jednoúčelových a speciálních zařízení. Úzce spolupracujeme s ČVUT v Praze.

  Snažíme se nabízet služby na vysoké úrovní kvality práce pro široký okruh zákazníků. Na trhu se chceme odlišit kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o naše zákazníky.
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA