CZ EN Facebook
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA
O nás

INOMECH s.r.o.
kancelář a korespondenčí adresa
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor

GPS: 49°24'27.345"N,
         14°40'26.165"E

tel : +420 725 872 201

e-mail: inomech@inomech.com

Inomech - mapa

Systém jakosti, ocenění

Zaměřujeme se na spokojenost a podporu našich zákazníků. Pro zajištění maximální kvality jsme v roce 2006 zavedli systém řízení jakosti certifikovaný dle ČSN EN ISO 9001:2009, který ve všech svých činnostech použiváme. Certifikačním orgánem naší společnosti je EZÚ Praha.

Společnost INOMECH s.r.o. si uvědomuje rozhodující význam kvality pro úspěch v tržním prostředí, a proto v souladu se svojí vizí a strategií uplatňuje principy zaměřené na neustálé zvyšování kvality poskytovaných produktů a služeb s cílem dosahovat maximální úrovně spokojenosti  zákazníků.

Zaměření na zákazníka

Pozorně nasloucháme potřebám a očekáváním našich současných i potenciálních zákazníků. Vůči našim zákazníkům jsme féroví. Cítíme k nim odpovědnost, snažíme se jim porozumět a vyjít vstříc. Nabízíme inovativní, spolehlivé a kvalitní produkty a služby za přiměřenou cenu.

Řízení na základě procesů a faktů

Klíč k prosperitě a konkurenceschopnosti vidíme v efektivním řízení a neustálém zlepšování našich procesů. Jejich systematickým monitorováním, vyhodnocováním a optimalizací zajišťujeme jejich stabilně vysokou kvalitu, na kterou se naši zákazníci a partneři mohou vždy a všude spolehnout.

Neustálé učení se, inovace a zlepšování

Stále hledáme nové možnosti pro zlepšování a pružně je promítáme do našich produktů a služeb, čímž zvyšujeme jejich hodnotu. Našim zákazníkům přinášíme technické novinky a složité technologie ve srozumitelné a snadno použitelné podobě.

Mezinárodní ocenění - spolehlivá, důvěryhodná firma s minimální rizikovostí spolupráce 

Věříme, že ocenění potvrzuje naši atraktivitu stát se vaším obchodní partnerem. Vzhledem k našemu stabilnímu finančnímu zdraví a přísných kritériiích hodnocení tak dokazujeme svou silnou pozici na trhu. 

 

 

YOUR INNOVATIVE SOLUTIONS

 

Máme dlouhodobé zkušenosti z řešení úkolů vývoje v oblasti montážních automatů, obráběcích strojů, jednoúčelových a speciálních zařízení. Úzce spolupracujeme s ČVUT v Praze.

  Snažíme se nabízet služby na vysoké úrovní kvality práce pro široký okruh zákazníků. Na trhu se chceme odlišit kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o naše zákazníky.
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA