CZ EN Facebook
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA
Produkty

INOMECH s.r.o.
kancelář a korespondenčí adresa
Martina Koláře 2118
390 02 Tábor

GPS: 49°24'27.345"N,
         14°40'26.165"E

tel : +420 725 872 201

e-mail: inomech@inomech.com

Inomech - mapa

Pracoviště s robotem pro školní učebny a laboratoře

Školní pracoviště s robotem je určeno k výuce studentů středních a vysokých škol. Nabízí tvorbu a procvičení širokého spektra úloh z oblasti průmyslové automatizace.

Za tímto účelem je pracoviště vybaveno robotem UR5 firmy Universal Robots, dvěma pásovými dopravníky, průmyslovou kamerou, sadou čidel, sadou manipulovaných objektů, frekvenčním měničem a řídícím systémem PLC Siemens S7-1200 s dotykovým ovládacím panelem. Pracoviště je tak ideální na komplexní procvičování úloh z oblasti průmyslové automatizace a robotiky v návaznosti na požadavky  "Průmyslu 4.0"

Robot je certifikován pro spolupráci s lidmi bez dalších bezpečnostních opatření.

Pracoviště je koncipováno jako modulární - je možné ho doplnit nebo libovolně nakonfigurovat. Manipulace je snadná buď paletovým vozíkem nebo na kolečkách. Pro snadnější přepravu (otvor 800 mm)  lze zařízení částečně demontovat.

Robotizované pracoviště se používá ve výuce na Střední průmyslové škole v Táboře.

Výhody:

  • jednoduché programování
  • komplexní procvičení úloh z celého spektra průmyslové automatizace
  • bezpečnost
  • nastavení a zprovoznění robota bez předchozích zkušeností s programováním - jednoduše přemístěte rukou rameno robota na požadované místo nebo stiskněte kurzorová tlačítka na intuitivním dotykovém tabletu.
  • předpřipravené úlohy

 

YOUR INNOVATIVE SOLUTIONS

 

Máme dlouhodobé zkušenosti z řešení úkolů vývoje v oblasti montážních automatů, obráběcích strojů, jednoúčelových a speciálních zařízení. Úzce spolupracujeme s ČVUT v Praze.

  Snažíme se nabízet služby na vysoké úrovní kvality práce pro široký okruh zákazníků. Na trhu se chceme odlišit kvalitou a spolehlivostí služeb a péčí o naše zákazníky.
VÝVOJ A VÝROBA STROJŮ
VĚDA A VÝZKUM OUTSOURCING
VÝPOČTY FEM LINEÁRNÍ TECHNIKA